Logo Bip

Zielona Pracownia

Strona główna » Zielona Pracownia

2023-05-23

Z dumą i radością informujemy, iż Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozstrzygnął konkurs ZIELONA PRACOWNIA 2023 i podjął decyzję o dofinansowaniu zadania pod nazwą ZIELONA PRACOWNIA W SP im. R.DWORCZAKA I dr A. WRÓBEL W SYRYNI - CZARNY BOCIAN I BIAŁA CZAPLA Z WIELIKĄTA w formie dotacji do kwoty 48 000,00 zł.
W związku z otrzymanym dofinansowaniem w najbliższym czasie sala biologiczna w naszej szkole zostanie poddana całkowitej renowacji . Zmiany dotyczyć będą między innymi zakupu nowoczesnych mebli, stworzenia kącika dla prezentacji doświadczeń biologicznych, utworzenia ogrodu wertykalnego, zakupu nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Wszystko zgodnie z wcześniej ustalonym projektem.
Wszystko z myślą o naszych ucznia i dla nich! Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż nauka biologii i przyrody w tak nowoczesnej sali stanie się jeszcze bardziej efektywna, owocna i przyjemniejsza.
Uroczystość wręczenia dyplomu dla laureatów 9.edycji konkursu ZIELONA PRACOWNIA odbędzie się dnia 5 czerwca 2023 r. na zamku w Ogrodzieńcu podczas pikniku ekologicznego.

drukuj
« powrót
Do góry