Logo Bip

Odeszła do wieczności

Strona główna » Odeszła do wieczności

2023-05-05

 

Z wielkim smutkiem i bólem w sercu pragniemy poinformować, że w dniu 5 maja 2023 roku o godzinie 7:20 rano nasza Kochana Pani Agata Hyła-Ignacek odeszła do Domu Pana. Jakże bardzo będzie nam Jej brakowało, Jej uśmiechu, tych promieni, które zawsze szły za Nią, tej dobroci płynącej prosto z serca, tych dużych niebieskich oczu, w których zawsze był taki nieoceniony spokój. Nigdy nie było dla Niej rzeczy niemożliwych, zawsze każdego Ucznia traktowała z taką miłością i poświęceniem jakby to było Jej własne Dziecko, o każdego potrafiła zawalczyć i nigdy nie poddawała się aż do zwycięstwa.

Kiedy zachorowała jedną z przewodnich sentencji dla Niej była myśl Św. Jana Pawła II „Jeszcze będzie pięknie mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie”. Dziś ta ziemska pielgrzymka dla Niej się zakończyła, Ona już zasłyżyła na Niebo i choć dla nas to trudne do przyjęcia, to wierzymy w to, że Ona nas z tym wszystkim nie zostawi i wyprosi nam u Ojca łąskę przejścia przez ten nasz ból.

Będzie nam Ciebie brakowało Agatko. Spoczywaj w pokoju i tam w Niebie nie zapomnij o nas, a my obiecujemy, że zawsze będziesz w naszej pamięci. Z Bogiem!

drukuj
« powrót
Do góry